Dramatic! Victorie in minutul 90+4

08/11/2010 09:58

Juventus Rosiori a reusit ieri un succes important in partida disputata la Uda Clocociov, in etapa a IX-a a Categoriei Onoare. Elevii lui Mitica Paciurea au invins cu 1-0 si se mentin pe prima pozitie in clasamentul Seriei a II-a, cu 8 victorii si un egal. Unicul gol al partidei a fost inscris la ultima faza a meciului, in minutul 90+4, si a fost marcat de Daniel Mocanu, dupa o pasa excelanta a lui Alexandru Gheorghe.

"A fost un meci foarte frumos. Au fost ocazii de ambele parti. Am intalnit un adversar foarte bun, poate cel mai puternic de pana acum. Am avut si putin noroc marcand in minutul 90+4, insa e bine ca am luat cele 3 puncte de pe acest teren", Florin Ganea, administrator Juventus

JUVENTUS: Voicu G - Cotei, Deaconu, Florea, Hristea - Eremia, Nita, Rada, Voicu N - Al. Gheorghe, Mocanu. Au mai intrat: Paun si Leonte